Najpiękniejsze święta tuż, tuż 💖11 grudnia już ostatnie spotkanie w naszej szkole w tym roku.🎅🏼🎄Zaczynamy o 9:30 w klasach. Pokaz świąteczny i Mikołaj o 11:00 na holu głównym. Będą prezenty, choinka, zapach domowego ciasta i może wspólne kolędowanie, będzie ciepło i rodzinne😇 Goście zobaczą naszych uczniów i przedszkolaków w krótkim świątecznym występie 🎤🎼 Rozbłyśnie magię świąt. ✨🎄. Zapraszamy na pyszności przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków. 🌭🍰.
Do szkoły mogą wejść rodzice, niestety z doniesień ostatnich dni wynika, że musimy pamiętać o dystansie 😷 i dezynfekcji. Przy wejściu należy zapisać jedną osobę z rodziny i tel kontaktowy – zalecenia pandemiczne.
Jak co roku towarzyszy nam Radio Wataha🎙Odwiedzi na także pani Beata, ze swoimi przepięknymi świątecznymi stroikami 🌠
Nie zapomnijcie jednak o dobrych humorach oraz atmosferze magii świąt Bożego Narodzenia 🤩
Do zobaczenia 11 grudnia 🎄🎁 Życzymy Wam wszystkich wesołych świąt❄️