Polski film dla dzieci polonijnych z okazji ferii w polskiej szkole!
☃️🎯❄️🌨️🤗
Zapraszamy duże i małe dzieci.
🤩
Już w najbliższą sobotę tj. 17 lutego, mamy kolejne spotkanie w naszej Szkole. Spotykamy się w okresie ferii zimowych, a na ten dzień przygotowaliśmy coś wyjątkowego.
Zajęcia zaczynamy o godzinie 9:30 do 13:00. 🕜
W tym dniu nie ma kółek zainteresowań. 🫣🤷🏼‍♀️
Szkolny bufet zobowiązani są przygotować rodzice uczniów 4 i 5 klasy.
🍎🥯🍪🍩🥟🌭
Od godziny 11:00 spędzimy wspólnie czas na seansie filmowym w polskiej szkole. Tematem przewodnim będzie: „Zaczarowany świat polskich bajek”. Odbędziemy niezapomnianą podróż w głąb literatury polskiej w towarzystwie zabaw i ruchu. Pełen humoru, prosty a jednocześnie szlachetny język Brzechwy i Tuwima doskonale sprawdzi się do wprowadzenia w kolorowy i baśniowy świat.
Zapraszamy wszystkie polonijne dzieci na spotkanie z przyjaciółmi na seansie w szkolnym kinie.
Czy Twoje dziecko nudzi się w domu? To idealny moment, aby z spędzić ten czas z nami.
~ PODARUJ SWOJEMU DZIECKU SZANSĘ NA DWUJĘZYCZNOŚĆ ~
Zwracamy się z prośbą ⚠️ , aby w tym dniu wszystkie szkolne dzieci zostały odebrane po zakończeniu seansu filmowego tj. o godz. 13:00!!!!!
Pamiętajcie, że nie może Was zabraknąć!!!
😇🥰🤪👍
Do zobaczenia