Nasze kolejne cudowne spotkanie. Będzie wiosennie, ciepło i słodko 🙂 Zaczynamy 9:30, wszyscy uczniowie i przedszkolaki wędrują na swoje zajęcia, aby około 13:00 zacząć warsztaty wielkanocne. Jest to dobry czas, aby pomyśleć o wiośnie i nadchodzących świętach wielkanocnych.
W tym tygodniu dyżur w bufecie mają rodzice naszej pierwszej klasy, czekamy na pyszności🥕☕️😊. Pani Beata będzie ze swoim kiermaszem koszyczków i stroików. Zapraszamy to wspaniała okazja 🛍
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą oraz wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy dołączyły do grona naszych uczniów, zapraszamy do kontaktu: szkolapolska@fredrikstad.com.pl.
Można także zapisywać dzieci już na kolejny rok szkolny 2022/2023 – bezpośrednio z naszej strony: www.szkolapolska.com.pl
Kochani uczniowie i cudowni rodzice widzimy się w tę sobotę, do miłego