To już ostatnie spotkanie w tym roku! ?‍???
W najbliższą sobotę 8 grudnia zapraszamy na zajęcia do naszej polskiej szkoły. To będzie szczególny dzień, bo to spotkanie zakończy pierwszy semestr nauki. Ponieważ wszyscy uczniowie dzielnie pracowali, zasłużyli na nagrody – Mikołaj już zapowiedział swoje odwiedziny!
Rozpoczynamy – jak zwykle o 9.30, ale mamy tylko 3 lekcje i o 12:00 zapraszamy wszystkich, na specjalną uroczystość – śpiewanie kolęd i spotkanie z Mikołajem. Dzieci spoza szkoły zapisane na spotkanie z Mikołajem, zapraszamy równie serdecznie. Na wszystkie dzieci czekają prezenty???.Koncert rozpoczynamy 12:00. Pani Kinga przygotowała ze swym kółkiem muzycznym specjalny świąteczny występ. Wszyscy wspólnie stworzymy sobie piękno magii świąt ??☃️ ? Bufet w rękach rodziców dzieci z przedszkola. Liczymy na przysmaki ?, Zapraszamy do bufetu – pieniążki przeznaczane są na potrzeby szkoły i na wyposażenie uczniów podczas zajęć. 

Wszyscy uczniowie będą mięli zrobione klasowe zdjęcie przy Mikołaju zaraz po otrzymaniu prezentu. Zdjęcia indywidualne po rozdaniu wszystkich upominków.

Prosimy bardzo o zachowaniu szczególnej uwagi na małe dzieci oraz o wyrzuceniu opakowań po prezentach do kosza. Tego dnia w szkole będzie przebywało ponad 130 osób, dziękujemy zatem za dostosowanie się do naszej prośby 🙂

Przypominamy, że można odebrać legitymacje ucznia, to ostatnia okazja w tym roku. a może przydadzą się podczas świątecznego wyjazdu.

Pamiętajcie o parkowaniu w dozwolonych miejscach ?

 

Leave a Comment