Nasze kolejne spotkanie już w tę sobotę 04.02.2023. 🤗Zapraszamy serdecznie uczniów i przedszkolaków na 9:30. Uczymy się, bawimy i pracujemy do 14:00. 🤗 Zabierajcie podręczniki, zeszyty i swoje wielkie uśmiechy. Zmian nie odpuszcza, ale z nami zawsze ciepło i miło😊
Można odbierać legitymacje. Można jeszcze składać wnioski, przy odnawianiu należy przynieść legitymacje z poprzednich lat.
Bufet prowadzą rodzice klasy 3, czekamy na smaczne domowe ciasta, ale i zdrowe owoce czy kanapeczki🍐🌭🥨.
Czekamy na Was. Do miłego zobaczenia Kochani. Jeśli chcesz, aby i Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z językiem polskim, zapraszamy również serdecznie.
Informujemy, że Sztab WOśP w Oslo zebrał 161 tyś koron i mamy w tym swój udział, Dziękujemy