Bufet Szkolny

W naszej szkole funkcjonuje bufet, nad którym pieczę trzyma Rada Rodziców. Dzieci nie muszą zabierać ze sobą  śniadań.

W bufecie mogą zakupić zdrowe kanapki, parówki, owoce, domowe ciasta oraz napoje.

Jest też kawa dla dorosłych.

Cena każdego z produktów to 10 koron.

Wszystkie pieniądze przeznaczone są na zakup prezentów oraz materiałów potrzebne na kółka zainteresować czy inne niezbędne materiały potrzebne dzieciom  podczas zajęć w szkole – Pieniędzmi z bufetu dysponują rodzice.

Dyżury w bufecie odbywają się kolejno dla, poszczególnych klas według wyznaczonego grafiku.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wkład i zaangażowanie 🙂

Kwestie organizacyjne w bufecie kontroluje Katarzyna Stasica-Biskup – Przewodnicząca Rady Rodziców, tel : 463 40 122

UWAGA: Dla maluszków jest przygotowana porcja w wysokości 30 kr – prosimy rodziców dzieci z zerówki i grupy Żabek o dokonanie każdorazowo przed zajęciami wpłaty do bufetu. Rodzic może też przygotować kanapki w domku i podać je wychowawcy.