Zachęcamy do rejestracji dziecka. Opłaty za semestr to 1500 kr za jedno dziecko, 2500 kr za dwójkę za semestr, trzecie i kolejne gratis. Mamy 10 spotkań w semestrze letnim i 10 w zimowym, wewnętrzne egzaminy. Wydajemy zaświadczenie honorowane w polskich szkołach w razie powrotu do kraju. Gwarantujemy legitymacje szkolną, podręczniki, zeszyty  i przybory szkolne. Kółka zainteresowań bez dodatkowych opłat. Uczestnictwo w balach i zabawach szkolnych dla uczniów gratis. Mikołaj z prezentami w ramach szkolnych opłat. Dziecko może uczestniczyć w  konkursach miedzynarodowych i szkolnych.  Lekcje dla starszych uczniów z przygotowaniem do egzaminu z języka polskiego jako drugiego w norweskim systemie edukacji w cenie szkoły. Współpracujemy z instytucjami polonijnymi i wspierającymi edukacje za granicą. Patronuje nam Ambasada w Oslo. Transparentność budżetowa jest zawsze przedstawiana na Walnam Zgromadzeniu. Szkoła z tradycją i sukcesami. Działamy już od 14 lat.

Nasi uczniowie udbobywrają u nas wiedzę, przyjaciół i dobrze się bawią pod opieką swoich ulubionych nauczycieli.

Zapraszamy. REKRUTACJA