ONLINE-LEKCJE

Nasze zajęcia teraz.

Kochani Rodzice i Uczniowie naszej szkoły. Poprzez fakt, iż znaleźliśmy się w dość odmiennej sytuacji w związku z wirusem, i została nam odebrana możliwość naszych sobotnich spotkań. W tym trudnym, ale i wyjątkowym czasie liczymy na wyjątkowe inicjatywy i oczekujemy działań, które jednak nas zbliżą i nie spowodują, że to co budowaliśmy zostanie zniweczone. Nasi uczniowie dostali możliwość wzięcia udziału w lekcjach on-line.

Dla dobra naszych uczniów, mamy również nadzieję, że i ku ich radości :), zdecydowaliśmy o przeniesieniu naszych zajęć na platformę internetową. Skorzystamy z Zoom.

NOWY PLAN LEKCJI

Zostały wyznaczone nowe daty dla spotkań online. Znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce KALENDARZ SPOTKAN

Kadra szkoły przeszła odpowiednie szkolenie, zatem najbliższe, pierwsze zajęcia on-line odbędą się w sobotę 25 kwietnia o godz 9:30.

Jak będą odbywały się lekcje.

• Uczniowie zostaną przydzieleni do e-klasy. Rodzice otrzymają instrukcję instalacji Zoom w języku polskim oraz linki do pomocy technicznej.
  • Każdy otrzyma link z wejściem do swojej klasy, będzie musiał kliknąć na podany link i wówczas połączy się ze swoją klasą.
  • Lekcje będą trwały 3 godziny po 40 min
  • Uczeń będzie miał bezpośredni kontakt z nauczycielem, który wszystko wyjaśni.
  • Wszystkie dzieci z klasy będą miały możliwość widzenia się wzajemnie. Kontrolę nad spotkaniem oczywiście przejmuje nauczyciel.

Wyrażamy ogromną nadzieją, że w przyszłym roku spotkamy się zupełnie normalnie i każdy będzie mógł podać sobie rąkę

Tymczasem prosimy o codzienne sprawdzanie wiadomości od nas. Widzimy się na ZOOM

Zarząd oraz nauczyciele szkoły