Witamy serdecznie!

Do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego w polskiej sobotniej szkole pozostały niecałe dwa tygodnie. To czas ważnych przygotowań dla uczniów i rodziców. Czeka Was dodatkowa praca w niektóre soboty. Jest to nie tylko dodatkowa praca dla dziecka, ale i dla rodzica. To nas Was, drodzy rodzice, spada trudne zadanie dobudzenia i przywiezienia naszego ucznia do sobotniej szkoły. Postaramy się, aby ten czas był dla Państwa i Waszych dzieci wyjątkowy i okazał się dobrze wykorzystanym etapem życia.

Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższego listu, z pewnością wyjaśni pewne zagadnienia i ułatwi wszystkim funkcjonowanie w naszej szkole.

Pragniemy jeszcze raz podziękować za zaufanie i obiecać solidną pracę w miłej atmosferze 🙂

Do miłego zobaczenia 8 września w Polskiej Społecznej Szkole Sobotniej im. J Korczaka we Fredrikstad, Cicignoc skole, Skolegata 2, 1606 Fredrikstad.

Osoby, które nie otrzymały tej wiadomości na e-mailu, prosimy o przesłanie nam kontaktu e-mail na: sekretariat.szkolapolska@gmail.com

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

LIST – INFORMACJA DLA RODZICÓW