Zapraszamy na kolejne spotkanie. Nie minęły jeszcze emocje po apelu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, a znowu zobaczymy się w naszej szkoły ? 17 listopada, czyli w najbliższą sobotę – jak zwykle od 9.30 do 14.00 spotykamy się na lekcjach i kółkach zainteresowań ?
Przypominamy Państwu, że uczniowie, którzy nie uczestniczą w kółkach powinni być odebrani wcześniej, bo nauczyciele nie mogą zapewnić nad nimi opieki.
Dyżur w sklepiku ma 6 klasa ? Dziękujemy pięknie za wszystkie pyszności ? które przygotują rodzice.
Tak więc widzimy się w sobotę, nie zapomnijcie o dobrych humorach i zeszytach z pracą domową ?. Osoby, które zamówiły bilet na koncert Marka Brachy, informujemy, że bilety do odebrania podczas tego spotkania. Koncert już 24 listopada, Do zobaczenia.