Spotkanie 13.05.2023. ✍️👩‍🏫,w najbliższą sobotę mamy jak zwykle wyjątkowe zajęcia. Od 9.30 do 12.00 w szkolnych ławach📖🧐a o 12:00 będzie Apel w wykonaniu uczniów, przedszkolaków i nauczycieli z okazji uchwalenia konstytucji, której rocznica przypadała 3 maja oraz dni flagi z 2 maja.🇵🇱 Po apelu nie będzie kółek zainteresowań, zatem około 13:15 tym razem zakończymy dzień w szkole. Rodzice mogą odebrać legitymacje uczniów którzy składali wniosek. Jest to ostatni dzień przed rozdaniem świadectw i zakończeniem tego roku szkolnego, na który zapraszamy już dziś na 3 czerwca na Vispen.
UWAGA: Odbiór uczniów po apelu. Nie ma kółek zaitereswań.
Dyżur w sklepiku mają rodzice 4 i 5 klasy, 🙂Dziękujemy pięknie za wszystkie pyszności 🍩które przygotujecie.
Tak więc widzimy się w sobotę, nie zapomnijcie o dobrych humorach i pięknych odświętnych strojach na apel😉 🧐
Do zobaczenia!!!