Z Nowym Rokiem, nowym krokiem ? Zapraszamy do naszej polskiej szkoły już w najbliższą sobotę 11 stycznia 2020 roku ?
Planujemy lekcje i kółka ?✂? ? ? ? – jak zwykle – od 9.30 do 14. Dyżur w sklepiku ma pierwsza klasa, zaczynamy nowy semestr, a więc znowu każa klasa ma raz w półroczu dyżur. ? Pięknie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączają się w tę akcję – to bardzo miło, że Wam się chce! Brawo ?
Tego dnia w naszej szkole będziemy zbierać pieniądze na Wielką Orkiestrę Swiątecznej Pomocy, łączymy się ze sztabem w Oslo. Mamy nadzieję, że wszyscy wspomogą tę wspaniałą akcję, która zrobiłą tak wiele dobra w polskich szpitalach ❤ Zapraszamy każdego, kto chce wesprzeć groszem, serduszek nie zabraknie.
Tak więc wszyscy chętnie przybywajcie, swoją wiedzę pomnażajcie ?
Do zobaczenia ?