Spotkanie 11.05.2019
Ech… Kochani… Przed nami ostatnie spotkanie na lekcjach. 01 czerwca oficjalne zakończenie i rozdanie świadectw. Szybko zleciało, prawda?
W sobotę 11 maja od 9:30 do 14 pracujemy jak zwykle. Po lekcjach, o 13.15 zapraszamy na akademię z okazji 3 Maja – warto zobaczyć naszych uczniów, a może zaśpiewać z nimi patriotyczną piosenkę 🙂 Zapraszamy rodziców.
Zapraszamy również zainteresowanych na spotkanie z polskim logopedą – Moniką Jaworską, jeśli ktoś potrzebuje indywidualnych konsultacji, warto skorzystać z tej okazji ? Pani Monika będzie z nami przez cały dzień ?
Uwaga! Mamy jeszcze kilka legitymacji do oddania, warto je odebrać przed wakacjami

🙂
Wieść niesie, że nauczyciele przygotowują jakąś niespodziankę na koniec roku. Nie zapomnijcie przyjść do szkoły po świadectwa 1. czerwca i na piknik rodzinny 2 czerwca – jak zwykle na plaży Vispen w Skjærviken ?