Drodzy Uczniowie. To już ta sabota ? i kolejne nasze spotkanie w polskiej szkole?. Zapraszamy tradycyjnie na 9:30. Pamiętajcie o odrobieniu prac domowych i zabraniu ze sobą dobrego humoru.
Tym razem po lekcjach nie będzie kółek, ale odbędzie się ważna uroczystość w naszej szkole – Akademia Niepodległości, jeśli jeszcze nie wiecie z jakiej to okazji, z pewnością wszystko wyjaśni się podczas lekcji i apelu???. Rodziców i osoby zainteresowane również zapraszamy na przedstawienie z tej okazji, na godz. 13:15 – główny hol szkolny. Warto posłuchać recytacji i piosenek w wykonaniu naszych uczniów. Szkoła zakończy dzień tym akcentem, zaraz po apelu dzieci mogą iść do domu. Przedszkolaki również uczestniczą w uroczystości. Kawiarenka językowa po norwesku dla rodziców odbędzie się dla obu grup w planowym czasie. Bufet szykują i opiekują się nim rodzice klasy 5, czekamy na ciasta, ciasteczka, sałatki i pyszne kanapki.
Ponieważ taki uroczysty dzień zdarza się raz na sto lat, prosimy, by uczniowie ubrali się odświętnie. Z uwagi na pogodę zalecamy obuwie zmienne.
Dziękujemy serdecznie i czekamy na Was w sobotę.?

Rodzice mogą tego dnia odebrać w sekretariacie  darmowe bilety na koncert Marka Brachy, który odbędzie się 24,11,2018 r w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości. Szkoła posiada limit 100 szt. do rozdania chętnym rodzicom członkom ZPF.