“Chcesz być czymś w życiu, to się ucz,
Abyś nie zginął w tłumie;
Nauka to potęgi klucz,
W tym moc, co więcej umie.”
Tymi słowami polskiego pisarza i działacza na emigracji Ignacego Balińskiego zapraszamy do naszej polskiej szkoły już w tę sobotę 9 marca ?
Planujemy lekcje i kółka ?? ? ? – jak zwykle – od 9.30 do 14 Przypominamy o kółku gimnastycznym, Pani Agnieszka ? jest fizjoterapeutką i na swoje zajęcia zaprasza także rodziców ? Dyżur w sklepiku ma 5 klasa, jak miło, ciekawe co zjemy tym razem? ? Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w akcję – to bardzo miło, że Wam się chce! Dzięki ?
Tak jak tydzień temu będzie z nami Pani Beata, która szydełkiem tworzy cudne koszyki i inne wspaniałości, warto zobaczyć, można też zamówić w innych kolorach ?
Zachęcamy, byście wstali do szkoły i naszego milusińskiego przedszkola i przyjechali
Do zobaczenia ?