Spotkanie 07.05.2022. ✍️👩‍🏫 Ale mamy już pięknie i ciepło, pachnie latem 🌞 Niestety, na zasłużone wakacje musimy jeszcze trochę poczekać… a w najbliższą sobotę 07.maja mamy wyjątkowe i intensywne spotkanie od 9.30 do 12.00 w szkolnych ławach📖🧐 O 12:00 będzie Apel w wykonaniu uczniów, przedszkolaków i nauczycieli z okazji uchwalenia konstytucji, której rocznica przypadała 3. maja oraz dni flagi z 2. maja.🇵🇱 Rodzice uczniów i przedszkolaków mogą tego dnia porozmawiać z wychowawcami swoich pociech o postępach, jakie zrobiły ich dzieci w polskiej szkole, jest to ostatni dzień przed rozdaniem świadectw. Zaparaszamy też wszystkich zainteresowanych na występ uczniów.
Odbiór uczniów po apelu. Nie ma kółek zaitereswań.
Dyżur w sklepiku ma 6 klasa, 🙂 Dziękujemy pięknie za wszystkie pyszności 🍩 które przygotują rodzice.
Tak więc widzimy się w sobotę, nie zapomnijcie o dobrych humorach i pięknych odświętnych strojach na apel😉
Do zobaczenia!!!
Apel pod patronatem Ambasady RP w Oslo. Święto Konstytucji 3 Maja, Dnia Polonii i Polaków za Granicą, Dnia Flagi RP oraz kampanią informacyjną dotycząca inicjatywy Polish Heritage Days (Dni Dziedzictwa Polskiego), która ma na celu przybliżenie polskiej kultury i dziedzictwa, a także zaprezentowania polskiej otwartości, gościnności oraz tolerancji.
Polish Heritage Days (Dni Dziedzictwa Polskiego)