To już ta sobota 07.04 i spotkanie w polskiej szkole. Nie będzie nudy tej soboty:) Hura ?
Spotkasz swoich kolegów:)  ??
Zapraszamy naszych kochanych uczniów do szkoły na kolejne zajęcia edukacyjne z języka polskiego i do zabawy z językiem polskim. Zajęcia w naszej szkole to przygoda, gwarantują to nasze wspanałe nauczycielki. Kreatywne i odkrywcze poczynania najmłodszych na kółkach zainteresowań oraz szlifowanie kunsztu fotografii to pewnik dzięki doświadczonym prowadzącym.
Tym razem kółko plastyczne poprowadzi Kamila- to będzie prawdziwa kreacja własnej biżuterii.

Dzieci otrzymają zdrowe kanapki i pyszności bez zbędnego cukru- już pani Agnieszka o to zadba. Zapraszamy również na poranną gimnastykę z Agnieszką?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Tym razem mamy też coś dla mam – Maseczkowo- dobra kawa i pyszne ciacho. Panie będą mogły zrelaksować się podczas gdy dzieci będą chłonęły wiedzę.
Tego dnia będzie obecna logopeda szkolny Monika Jaworska.

To będzie ciekawa i udana sobota, zapraszamy wszytkich serdcznie. Czekamy na Was
Zaczynamy 9:30
Zajęcia trwają do 14:00