UWAGA

Na ostatniej radzie pedagogicznej ustaliliśmy, że kółka, które działają w naszej szkole, będą obowiązkowe – od pierwszej klasy do gimnazjum. Jeśli ktoś nie chce, by dziecko brało udział w kółku, powinien odebrać dziecko po czwartej lekcji.

Jakie kółka działają w szkole?

1. Plastyczne – od pierwszej klasy
  2. Muzyczne – od zerówki
  3. Kreatywny Dzieciak – od drugiej klasy
  4. Gimnastyczne – od pierwszej klasy
  5. Fotograficzne – od piątej klasy

Jak Państwo widzą, jest w czym wybierać ☺ Uczniowie mogą zgłaszać się do kółka za każdym razem tzn. nie są przypisani na stałe do jakiegoś kółka, jednego dnia może to być Kreatywny Dzieciak, a na następnym spotkaniu mogą pójść na gimnastykę lub plastykę – warto spróbować wszystkiego, żeby wybrać to, które najbardziej zaciekawi ☺

Prosimy o pisemną informację do wychowawcy, jeśli ktoś nie zostaje na kółku, dziecko nie może pozostawać na holu głównym bez opieki, w tym czaie nauczyciele prowadzą wymienione kółka, a chodzi o bezpieczeństwo Państwa dzieci!

Widzicie Państwo jedno ze zdjęć z ostatnich zajęć kółka fotograficznego.  Więcej zdjęć z zajęć w galerii. Gratulujemy młodym fotografom ☺

Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do naszych zaleceń, ułatwi nam to niewątpliwie pracę.

Z poważaniem grono pedagogiczne.