?UWAGA? BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI? Bowling dla młodzieży?
25 stycznia, w sobotę od godz. 11:00 do 13:00? Miejse balu to nasza szkoła Cicignos skole, Skolegata 2, F-stad.
Zapraszamy naszych uczniów, od przedszkola do czwartej klasy włącznie oraz wszystkich polonijnych dzieciaków do 10 roku życia na coroczny bal karnawałowy w naszej szkole???. Uczestnicy naszych karnawałowych szaleństw są zobowiązani do przyjścia z uśmiechem na twarzy, w dobrym humorze oraz w stroju karnawałowym.???
Każdy otrzyma 1 los gratis na szkolną loterię fantową. ?oraz 1 produkt ze sklepiku??.
Dzieci spoza szkoły za wstęp płacą 50 koron, za opłatę otrzymuje również 1darmowy los na loterię. Pozostałe losy w cenie 10 kr za sztukę. Opłaty uiszczamy w bufecie szkolnym.
24 stycznia, w piątek od godz 17:30 do 19:30 tylko dla uczniów starszych klas, bowling w Sarpsborgu ?. Napoje kupujecie sami, a my zorganizujemy podwieczorek ?? Rodzice dostarczają i odbierają swoje pociechy.?
Sarpsborg Bowling Center, Torsbekkveien 24.
Czekamy na Was z otwartymi ramionami i cieszymy się na spotkanie ??
W tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych. Bufet obsługują rodzice klasy 2 ??