W ramach projektu ,, Rodzina Polonijna,, została zaplanowana wizyta studyjna w Polsce w dniach 07-11.07.2018.

Projekt zakłada pobyt 20 osób (  dziecko przynajmniej z jednym z rodziców) na Orawie.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby ze środowiska szkolnego lub będące członkiem ZPF,  które chciałyby wziąć udział w wyjeździe.

Oferta obejmuje:

• opłata biletu lotniczego do Polski i powrotny do Norwegii (jedynie na loty:  Oslo Torp do Kraków 07.07.2018 godz. 15:50 i powrotny Kraków-Oslo Torp 11.07.2018 wylot godz. 12:50)
  • nie obejmuje transportu z i na lotnisko na terenie Norwegii
  • obejmuje transport z i na lotnisko na terenie Polski
  • darmowe 4 noclegi
  • darmowe posiłki
  • 3 dni atrakcji zapewnionych przez organizatora (szczegółowy plan pobytu niebawem)

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą elektroniczną o możliwości skorzystania z oferty pobytu na Orawie w wymienionym terminie.

Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury do 15.03.2018 na adres e-mail : sekretariat.szkolapolska@gmail.com

w temacie e-mail prosimy wpisać ,,Rodzina Polonijna- Zgłoszenie,, w treści e-mail Dane osobowe . nr telefonu i adres e-mail

Miejsca ograniczone. Pierwszeństwo mają osoby, które były zaangażowane podczas pobytu Orawian w Norwegii, liczy się również kolejność zgłoszenia.

Wyniki otwartego konkursu ofert pt. „Rodzina polonijna” Informujemy, iż na stronach Biuletynu Informacji Publicznej MEN w została zamieszczona informacja o wynikach oceny merytorycznej otwartego konkursu ofert „Rodzina polonijna. Współpraca szkół funkcjonujących w systemach oświaty innych państw oraz organizacji społecznych za granicą prowadzących nauczanie języka polskiego, historii, geografii, kultury polskiej oraz innych przedmiotów nauczanych w języku polskim ze szkołami w Polsce.” Miło nam poinfomować iż projekt złożony przez Stowarzyszenie Rozwoju Orawy, w którym nasza szkoła jest beneficjentem, został pozytywnie rozpatrzony. Projekt będzie realizowany w roku szkolnym 2017/2018. Do udziału w projekcie zaproszeni będą rodzice oraz dzieci naszej szkoły jak i dzieci wraz ze swoimi rodzicami z Orawy. Zarówno zarząd Stowarzyszenia jak i dyrekcja naszej szkoły dopełni wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami, z pożytkiem dla dzieci polonijnych i ich rodzin. O wszelkich ustaleniach w kolejnych fazach realizacji projektu będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz w bezpośrednich kontaktach z rodzicami podczas sobotnich spotkań w naszej szkole.