Drodzy rodzice! Jest nam niezmiernie miło przywitać Was i Wasze pociechy w kolejnym roku szkolnym w naszej Polskiej Sobotniej Szkole we Fredrikstad.

Rok szkolny rozpocznie się 12.09.2020 roku o godzinie 9:30, prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej.

Kalendarz spotkań stacjonarnych jest dostępny na naszej stronie. Obowiązuje on do momentu nie wprowadzenia zmian wynikających z Covid 19. Innych przypadków nie przewidujemy. Link do Kalendarza obowiązującego na dzień dzisiejszy. https://www.szkolapl.ayz.pl/oszkole/kalendarzspotkan/

Wszyscy rodzice otrzymali e-mail, w którym jest opis zasad funkcjonowania szkoły podczas zagrożenia Covid 19. Jeśli ktoś któraś z rodziców nie otrzymał informacji prosimy o kontakt: sekretariat.szkolapolska@gmail.com

Wszyscy uczniowie zostaną powitani w klasach, dostaną podręczniki i zeszyt.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 otrzymaliśmy list od Ministra Edukacji Narodowej D. Piontkowskiego skierowany do rodziców, uczniów oraz nauczycieli szkół polskich za granicą w którym czytamy serdeczne słowa wsparcia i powodzenia dla polonijnych uczniów szkół poza granicami Polski .