W sobotę 28 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie w naszej polskiej szkole!!!??‍?
Z zajęciami dydaktycznymi dla dzieci startujemy 9:30. Zajęcia łącznie z kółkami trwają do 14:00. Pani logopeda nie ma tym razem zajęć.
UWAGA –?‍♀️ Warsztaty praktycznej fizjoterapii zaczynamy o 10:00. W trakcie spotkania będzie możliwość konsultacji ze specjalistami: Małgorzatą Rakowską – Muskat oraz z Agnieszką Maziarz. Wykład, konsultacje i porady dla rodziców uczniów naszej szkoły jest zupełnie za darmo!
Warto skorzystać z profesjonalnej porady! (pozostali chętni wstęp 200kr – płatne na konto szkoły).
Jak zwykle zachęcamy do skorzystania z naszego bufetu. Polecamy domowe kanapki, sałatki, pyszne owoce, gofry i kawę. Tym razen bufet na pierwszym piętrze.
W tym tygodniu rodzice 3 klasy przygotowują potrawy do bufetu. Dziękujemy serdecznie ?
Zapraszamy Nauczyciele i Zarząd szkoły.