??Kochani uczniowie, drodzy rodzice. 23.02.2019 kolejne nasze spotkanie. Przypada ono na koniec ferii, zatem mamy dla naszych uczniów niespodziankę filmową, wspólne kino polskich filmów na koniec zajęć. Czekamy na Was wraz z waszymi ulubionymi kolegami i nauczycielami. Dyżur w bufecie ma klasa 4, zatem jesteśmy pewni, że najemy się do syta. Rodzice dzieci 4 klasy, wiedzą, że ciacho czekoladowe i galaretka z owocami jest najlepszym deserem , pamiętacie też o naszych bezglutenowcach?. W tę sobotę odwiedzi nas pani Beata ze swoimi wyrobami z włóczki, do kupienia już od 100 kr, piękne ręczne prace: koszyczki, torebki i inne cudeńka?Zaczynamy planowo 9:30, kończymy 14:00. Sekretariat i biblioteka otwarte od 9:00, pani dyrektor Wioletta do dyspozycji od 12:00. Czekamy na Was ?