Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, Polonia w najlepszym wydaniu  Polska Społeczna Szkoła Sobotnia we Fredrikstad to przykład dobrej organizacji, miejsce nauki oraz zabawy dla dzieci polonijnych. Dziękujemy wspaniałej kadrze, wszystkim rodzicom, ale przede naszym uczniom za ich obecność, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę. Mija pierwszy miesiąc naszych wspólnych spotkań, to były pracowite, ale dobre i przyjemne chwile. Przed nami jeszcze więcej wyzwań i kreatywnych spotkań. To wspaniale znaleźć się wśród takiej ilości pozytywnych osób, które chcą zrobić coś fajnego dla wspólnego dobra. Nasze spotkania to prawdziwa przyjemność z pożytkiem dla wiedzy i umiejętności naszych polonijnych uczniów. Do zobaczenia już 13.10.2018 na pasowaniu nowych uczniów oraz na spotkaniu z psycholog Kaliną Fieth. Wszystkie informacje pokazują się regularnie na naszej stronie www.szkolapolska.com.pl oraz na fb. Prosimy nas śledzić? W razie pytań zawsze możecie kontaktować się bezpośrednio z wychowawcami swoich dzieci, lub na adres: sekretariat.szkolapolska@gmail.com. Czekamy na Wasze sugestie, razem będziemy coraz lepsi?. zapraszamy do galerii⤵️⤵️⤵️?