Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr… a my widzimy się już w najbliższą sobotę 06.04.2019 od 9.30 do 14.00 ? To będzie kolejna porcja nauki języka polskiego!
Mimo, że słońce zaczyna przygrzewać, spotkanie w szkole zapowiada się obiecująco ?. Po czterech tygodniach wszyscy chętnie popracują na lekcjach i kółkach zainteresowań ?
Tym razem dla rodziców przygotowaliśmy spotkanie z psycholog Kaliną Feith – na pewno niektórzy pamiętają jej bardzo ciekawy wykład na temat wychowania. Zaczynamy o 11:30. Kalina opowie, jak wychowywać szczęśliwe dzieci w dwóch kulturach i odpowie na wszelkie pytania i uwagi. Spotka się także z uczniami najstarszej klasy, mamy nadzieję, ze nikogo nie zabraknie.
Dyżur w sklepiku ma 6 klasa ? Dziękujemy pięknie za wszystkie pyszności ? które przygotują rodzice.
Tak więc widzimy się w sobotę, nie zapomnijcie o dobrych humorach i zeszytach z pracą domową ? Przypominamy Rodzicom, że uczniowie, którzy nie uczestniczą w kółkach powinni być odebrani wcześniej, bo nauczyciele nie mogą zapewnić im opieki
Do zobaczenia!!!