Zajęcia 05.05.2018??‍?
Zajęcia zaczynają się – jak zwykle – od 9.30 i trwają wyjątkowo do 13.00.Nie będzie kółek zainteresowań!
O godzinie 11:00 zaczynamy wewnętrzne testy z języka polskiego. Powodzenia dla piszących !?‍?
Jak zwykle zachęcamy do skorzystania z naszego bufetu. Polecamy domowe kanapki, sałatki, pyszne owoce, gofry i kawę ?
Ceny: wszystko po 10 kr  W tym tygodniu rodzice 5. i 6. klasy mają bufetowy dyżur. Dziękujemy im oraz każdemu, kto z uprzejmości przygotuje coś smacznego
Prosimy o odbiór dzieci do godz, 13:00. Jest to wyjątkowa sytuacja niezależna od szkoły, za nieudogodnienia serdecznie przepraszamy.
?Przypominamy również, iż trwa nabór na kolejny rok szkolny dla nowych uczniów. ?Zapisy z formularza znajdującego się  w górnym prawym rogu na naszej stronie. Obecni uczniowie nie mają obowiązku ponownego zgłoszenia.
Zapraszamy serdecznie
Nauczyciele i Zarząd Szkoły