Mimozami jesień się zaczyna… dobrze rozpocząć ferie wraz z nami. Widzimy się już w najbliższą sobotę 28.09.2019 od 9.30 do 14.00 ?? To będzie kolejna porcja nauki języka polskiego!
Spotkanie – jak zwykle w naszej szkole – zapowiada się obiecująco Po wakacjach wszyscy chętnie popracują na lekcjach i kółkach zainteresowań ?
Tym razem przygotowaliśmy spotkanie z logopedą Moniką Jaworską, warto sprawdzić, czy nasze dziecko nie ma problemów z poprawną wymową ?
Mamy nowe, szydełkowe uczennice zrobione przez zdalną panią specjalnie dla nas ??. Nasze szkolne laleczki czekają na swoje imiona – ogłaszamy konkurs z nagrodami – zwycięzca otrzyma bon na zakupy w szkolnym sklepiku w wysokości 100 koron! Laleczki mają swoje pamiętniki, w których uczniowie będą zapisywać ich przygody – to dobra nauka rozwijania talentów literackich… Panie, które stworzyły te lale, będą gościć tego dnia w naszej szkole – cena zakupu to 250 koron – zachęcamy do posiadania swojej własnej laleczki ? Więcej o laleczkach ??https://www.facebook.com/pages/category/Just-For-Fun/Szydełkowa-lalunia-609162029424623/
Dyżur w sklepiku ma 1 klasa ???☕Dziękujemy pięknie za wszystkie pyszności ? które przygotują rodzice.
Tak więc widzimy się w sobotę, nie zapomnijcie o dobrych humorach zeszytach i książkach otrzymanych pierwszego dnia nauki ???Przedszkole pracuje do godziny 14. Uczniowie mają lekcje do godz. 13. a potem czekają na Was cztery kółka zainteresowań – plastyczne, muzyczne, gimnastyczne i fotograficzne ? Przypominamy Rodzicom, że uczniowie, którzy nie uczestniczą w kółkach powinni być odebrani wcześniej, bo nauczyciele nie mogą zapewnić im opieki na korytarzu. ? dziękujemy ?
Do zobaczenia!!!