Kochane Uczniowie i Drodzy Rodzice.??‍? Kolejne nasze spotkanie przypada na tę sobotę 27.10. Czas zajęć 9:30 do 14:30. Dzieci mają niezmieniony tryb lekcji. Dzień będzie jednak wyjątkowy z okazji Polonijnego Dnia Dwujęzyczności -patrz plan w załączniku. Zachęcamy wszystkich rodziców o pozostanie tym razem w szkole i skorzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa wykładów. Osoby ze środowiska polonijnego zapraszamy do odwiedzin naszej szkoły. To niepowtarzalna okazja uczestniczyć w ciekawych prelekcjach czy zakupić polską książkę. Bufet prowadzą rodzice klasy 4, ? Już cieszymy się na spotkanie ze wszystkimi przy ciastku domowego wypieku, kawie i innych pysznościach. Zapraszamy, do zobaczenia.

Dziękujemy wszystkim którzy opłacili czesne oraz przypominamy tym którzy jeszcze nie dokonali opłat, że dane dot płat znajdziecie na naszej stronie w zakładce OPŁATY