Kochani uczniowie kolejne spotkanie ?‍?

W sobotę 26 października spotykamy się jak zwykle na zajęciach w naszej polskiej szkole ☀
Lekcje zaczynamy o 9.30, ale godzinę wcześniej o 8.30 zaczyna się kurs dla rodziców, lista uczestników jest już zamknięta, kurs trwa tego dnia do 16:30- na pewno warto wziąć w nim udział ?
O godzinie 13:00 wszyskie dzieci, które pierwszy rok zaczęły przygodę w polonijnej szkole będą pasowane na ucznia ? Zapraszamy rodziców. Klasa druga przygotowuje atrakcje, na pewno będzie to wesoła i podniosła chwila ??
Za bufet odpowiadają rodzice 3. klasy, czekamy na pyszności, zapewne nikt nie będzie głodny ??
Wanda i Pola – nasze szkolne, szydełkowe lale – odwiedzą trzecią i czwartą klasę – ciekawe, jakie przygody przeżyją tym razem.
Kółka zainteresowań nie odbędą się z powodu pasowania ??⛹.
Do zobaczenia w najbliższą sobotę. Nie zapomnijcie o dobrych humorach i zapale do pracy ?