Kreatywny Dzieciak Østfold!

W dobie pośpiechu i siedzącego trybu życia wychowanie dzieci otwartych na ruch i wyrabianie w nich nawyków aktywności oraz budowanie w nich kreatywności Szkoła Polska we Fredrikstad zaprasza na zajęcia dodatkowe z kreatywności w ruchu. ,,Kreatywny Dzieciak,,  są to zajęcia prowadzone podczas spotkań w Polskiej Sobotniej Szkole we Fredrikstad. Zajęcia dostępne są dla każdego ciekawego świata dziecka. Poprzez kreatywną zabawę dzieci uczą się i poznają zakamarki nauki. Mali naukowcy pod okiem doświadczonych pedagogów odkrywają  świat – są w ruchu i pełnej aktywności.

Zajęcia ruszyły pełną parą.  Było bardzo kolorowo, eksperymentalnie i wyjątkowo!

Doświadczenie z żelowymi kulami, wytłumaczenie procesu powstania, tworzenie kolorów z innych barw … pełne skupienie młodych naukowców ??‍???‍?

Takie zajęcia odbywają się w Szkole Polskiej we Fredrikstad w soboty w godz.13:00-14:00.

Nasze dzieci nie płacą ! Pozostałe dzieciaki 50kr.

Pozwól Twojemu dziecku być kreatywnym, pozwól mu być krok do przodu!